Tvorba web stránok a aplikácií

Tvorba web stránok a aplikácií 51 realizovaných projektov
Tvorba www stránok pre veľké, stredne veľké a malé firmy, drobných podnikateľov, ale aj pre súkromné osoby. Ponúkame riešenia od jednoduchých osobných web stránok, až po zložité e-shopy a internetové aplikácie. Zabezpečujeme údržbu a aktualizácie existujúcich web stránok.

Identita a branding

Identita a branding 33 realizovaných projektov
Tvoríme grafické návrhy na mieru. Od samostatných marketingových produktov až po kompletný firemný branding.

Online marketing

Online marketing 34 realizovaných projektov
Poskytujeme konzultácie v oblasti internetového marketingu. Pomáhame navrhnúť optimálnu kampaň, s cieľom zvýšenia predaja, návštevnosti stránok, budovania reputácie firmy a zlepšenie celkovej výkonnosti Vašej web stránky.

Tvorba www stránok

Sme kreatívna skupina ľudí, pôsobíme najmä v oblasti západného Slovenska. Svojim zákazníkom ponúkame komplexné a na mieru šité riešenia v oblasti informačných technológií. Venujeme sa najmä tvorbe www stránok, webdizajnu, grafike, SEO, online marketingu, návrhu prezentačného materiálu pre firmy, ale zabezpečujeme aj predaj a servis výpočtovej techniky.
Zaujali sme Vás?
Zobraziť kontaktné údaje

Novými poznatkami zo spolupráce s našimi klientmi sa snažíme neustále zlepšovať poskytované služby a dopĺňať nové. Vytvárame nástroje, ktoré pomáhajú zefektívniť prácu s Vašim webom, prinášajú menej práce s údržbou obsahu, vytvoria prehľad o dianí na webe a prinesú väčší zisk. To všetko obalíme do pútavej grafiky, ktorej bude rozumieť každý návštevník Vášho webu.

Počas nášho niekoľko ročného pôsobenia sme pracovali na stovkách projektoch a s desiatkami spokojných klientov. Poskytli sme im možnosť získať si nových klientov, zviditeľniť sa v internete aj offline a pracovať efektívnejšie.

Vytvárame vlastné online aplikácie a projekty, ktoré poskytujeme našim klientom. Aplikácie sú vytvárané s cieľom zjednodušiť prácu a komunikáciu, resp. podľa individuálneho určenia.

Analýzy a konzultácie

Analýzy a konzultácie 25 realizovaných projektov
Podrobné analyzovanie Vašej stránky je základom pre úspešný web. Pomocou rôznych nástrojov je možné zvýšiť výkonnosť stránky, zvýšiť konverzie, uľahčiť návštevníkom nájsť to, čo hľadajú a ako je zabezpečený Váš web.

Administrátorské služby

Administrátorské služby 24 realizovaných projektov
K existujúcim web stránkam ponúkame administrátorské a webmaster služby. Vyriešime za Vás problémy v oblasti IT, ktorým nerozumiete a chcete aby boli vybavené čo najskôr. Vašim návštevníkom web stránky zabezpečíme online podporu v prípade akýchkoľvek technických otázok.

Projekty

Projekty
Aktívne sa podieľame na vývoji vlastných online nástrojov a aplikácií, ktoré môžete využívať aj Vy a zjednodušiť tak svoje podnikanie. Ponúkané projekty a aplikácie sú vytvorené vďaka poznatkom, ktoré sme získali pri spolupráci s našimi klientmi a riešením ich potrieb sprehľadniť si svoju prácu.

Blog

Obalový dizajn - burger a fast food
ferro
ferro
Pridané: 05.01.2019

Obalový dizajn - burger a fast food

V tomto blogu si ukážeme ako si poradiť s návrhom pre Fast Food obalový dizajn. Vektorové ilustrácie realizované pomocou Ilustratoru.
Dobre navrhnutá reklama pre fastfoody, pizzerie a reštaurácie má zmysel.
ferro
ferro
Pridané: 28.01.2018

Dobre navrhnutá reklama pre fastfoody, pizzerie a reštaurácie má zmysel.

Stáva sa, že zákazníci neporozumejú ponuke, prehliadnu akciu alebo nevedia nájsť jedlo, na ktoré majú práve chuť. V našom ponímaní teda na prvom mieste rozhoduje vizuálny kontakt.
Google a Pop-up - pozor na penalizáciu
ferro
ferro
Pridané: 09.01.2018

Google a Pop-up - pozor na penalizáciu

Pred určitým časom začal Google s penalizáciou stránok s výzvou na inštaláciu mobilnej aplikácie, ktorá zaberala väčšinu stránky. Aj teraz dokazuje, že nie je k metódam obťažujúce používateľa na webe vôbec ústretový.