Intranetové riešenia

Intranet je nevyhnutnou súčasťou každej firmy či organizácie, v ktorej je potrebné zdielať informácie medzi rôznymi skupinami pracovníkov alebo v rámci skupiny. Intranet je efektívny a spoľahlivý spôsob ako to zabezpečiť v reálnom čase.
Zaujali sme Vás?
Zobraziť kontaktné údaje

Vo firmách a organizáciách vzniká obrovské množstvo informácií, ktoré je potrebné zdielať medzi jednotlivcami a pracovnými skupinami. Úlohou intranetu je zvýšiť produktivitu práce, informovanosť pre lepšie a rýchlejšie rozhodovanie.

Pod pojmom intranet rozumieme web vo vnútri spoločnosti, pomocou ktorého zdieľame informácie. Na trhu je dostupných veľa "hotových riešení". Navzájom sa odlišujú funkcionalitou, zameraním, cenou. Obrovskou nevýhodou týchto systémov je, že ich je veľmi náročné rozšíriť a prispôsobiť požiadavkám našich klientov.

Prínos nášho riešenia intranetového systému.

Tak isto ako pri výrobe www stránok, tak aj pri intranete preferujeme na mieru šité riešenia. Intranetové aplikácie obvykle vyvíjame na báze redakčného systému. Systém je veľmi jednoduché rozširovať o ďalšie moduly a funkcionalitu, ako aj prepájanie s rôznymi inými systémami.

Navrhneme jednoduchý a intuitívny dizajn, ktorý budú vedieť používať všetci zamestnanci vašej spoločnosti.

Vďaka našim niekoľkoročným skúsenostiam sme si vytvorili optimálny postup a systém práce, ktorý nám umožňuje maximálne vyhovieť požiadavkám našich klientov.

Službu využili