Tvorba web stránok a aplikácií

V tejto sekcii nájdete prehľad všetkých služieb, ktoré sa venujú tvorbe a správe web stránok. Tvorba prezentačných web stránok pre veľké, stredne veľké a malé firmy, drobných podnikateľov, ale aj pre súkromné osoby. Ponúkame riešenia od jednoduchých osobných web stránok, až po zložité e-shopy a internetové aplikácie. Zabezpečujeme údržbu a aktualizácie existujúcich web stránok. Tvorbe webov sa venujeme už viac ako 11 rokov. Za ten čas sme vytvorili rôzne webove aplikácie a riešenia. V tejto sekcii nájdete prehľad všetkých služieb, ktoré sa venuju tvorbe web stránok. 
Zaujali sme Vás?
Zobraziť kontaktné údaje
Správa web stránok

Správa web stránok

Služba správa web stránok je určená pre firmy, živnostníkov alebo jednotlivcov. Táto služba je pre všetkých, ktorí chú aby bola ich stránka vždy aktuálna a funkčná.


Prezentačné web stránky

Prezentačné web stránky

Výroba na mieru šitých prezentačných web stránok, s responzívnym dizajnom aj bez, osobitný prístup ku každej webovej stránke, od návrhu riešenia až po odovzdanie klientovi. Web stránky dodávame s vlastným redakčným systémom.


Tvorba internetových obchodov (e-shop)

Tvorba internetových obchodov (e-shop)

Poskytujeme tvorbu na mieru šitých internetových obchodov. Na množstve predávaných produktov nezáleží, môžete predávať koncovým klientom B2C alebo obchodom B2B. Vernostné programy, zľavové kupóny, rôzne druhy marketingu a meranie efektivity predaja priamo v použitom redakčnom systéme.


Tvorba webových aplikácií

Tvorba webových aplikácií

Internetové aplikácie sú programy, ktoré využívajú webové technológie, rovnako ako www stránky, ale sú vyvíjané za konkrétnym účelom. Vo väčšine prípadov dokážu úplne nahradiť klasický softvér a prinášajú väčšiu flexibilitu a ľahšiu prepojitelnosť s inými softvérmi, či web stránkami.


Tvorba HTML vizitky

Tvorba HTML vizitky

Táto forma prezentácie sa je určená pre subjekty, ktoré ešte iba uvažujú nad web stránkou a chcú v internete dočasne prezentovať iba najzákladnejšie informácie. Ide o jednoduchú stránku s textom, prípadne galériou a kontaktnými údajmi.


Web stránka pre mestá a obce (samospráva na webe)

Web stránka pre mestá a obce (samospráva na webe)

Web stránka obce alebo mesta je v súčasnosti dôležitým zdrojom informácii pre všetkých jej obyvateľov. Všetky obce a mestá majú povinnosť poskytnúť prístup k informáciám a najjednoduchšia možnosť je prostredníctvom www stránky.


Tvorba landing page

Tvorba landing page

Pomocou Landing page viete jednoduchšie a cielenejšie propagovať váš produkt alebo službu. Landing page býva zväčša súčasťou reklamnej kampane, či už v printovej alebo v digitálnej podobe. 


Časopis na webe

Časopis na webe

Medzi veľmi obľúbené a navštevované stránky v internete patria online časopisy. Okrem kvalitného obsahu je nevyhnutná aj interakcia s návštevníkom. Základom úspechu pri online časopisoch je dobrá použiteľnosť a správne nastavený online marketing.


Intranetové riešenia

Intranetové riešenia

Intranet je nevyhnutnou súčasťou každej firmy či organizácie, v ktorej je potrebné zdielať informácie medzi rôznymi skupinami pracovníkov alebo v rámci skupiny. Intranet je efektívny a spoľahlivý spôsob ako to zabezpečiť v reálnom čase.


Vývoj modulov a plugin-ov

Vývoj modulov a plugin-ov

Poskytujeme vývoj nových a úpravu existujúcich modulov, plugin-ov (rozšírení) a mini aplikácií do externých systémov a softvérov, ktoré sme nevyvíjali.  1. 1 Dopyt na dodanie služby Klient nás osloví so svojou požiadavkou a uvedie základnú myšlienku, alebo cieľ, ktorý chce dosiahnuť.
  2. 2 Analýza požiadaviek a potrieb Pozbierame a vyhodnotíme všetky informácie, navrhneme klientovi čo najprijateľnejšie riešenie jeho cieľov. Zároveň sa vytvorí podrobná špecifikácia realizovanej web stránky.
  3. 3 Grafický návrh Grafik vytvorí návrhy web stránky, do ktorej zahrnie údaje zo špecifikácie vyplývajúce z analýzy.
  4. 4 Odsúhlasenie grafického návrhu Klient spoločne s grafikom dostanú grafický návrh do požadovaného stavu podľa zadania.
  5. 5 Programátorské práce Programátor pracuje na projekte podľa špecifikácie. Klient má počas celého vývoja prístup ku realizácii a môže aktívne kontrolovať spracovanie.
  6. 6 Testovanie a schvalovanie Hotovú realizáciu spoločne s klientom otestujeme podľa zhotovenej špecifikácie. Po ukončení testovania sa pristúpi k schvaľovaniu realizácie.
  7. 7 Spustenie a údržba Schválenú realizáciu spustíme do ostrej prevádzky a ďalej udržiavame.

Páčia sa vám naše nápady?
Zobraziť kontaktné údaje

Blog

Správa web stránok, služba, ktorá Vám ušetrí čas a zlepší pozície vo vyhľadávaní
ferro
ferro
Pridané: 27.04.2020

Správa web stránok, služba, ktorá Vám ušetrí čas a zlepší pozície vo vyhľadávaní

V tomto článok Vám predstavíme našu službu správa web stránok. Tiež Vám vysvetlíme dôvody, prečo si nechať stránku spravovať.
Obalový dizajn - burger a fast food
ferro
ferro
Pridané: 05.01.2019

Obalový dizajn - burger a fast food

V tomto blogu si ukážeme ako si poradiť s návrhom pre Fast Food obalový dizajn. Vektorové ilustrácie realizované pomocou Ilustratoru.
Dobre navrhnutá reklama pre fastfoody, pizzerie a reštaurácie má zmysel.
ferro
ferro
Pridané: 28.01.2018

Dobre navrhnutá reklama pre fastfoody, pizzerie a reštaurácie má zmysel.

Stáva sa, že zákazníci neporozumejú ponuke, prehliadnu akciu alebo nevedia nájsť jedlo, na ktoré majú práve chuť. V našom ponímaní teda na prvom mieste rozhoduje vizuálny kontakt.