Služby

Zoznam všetkých služieb, ktoré Vám vieme poskytnúť. Sú zotriedené podľa jednotlivých oblastí, ktorým sa venujeme. Služby ktoré vám poskytneme vieme na požiadavku prisposobiť.
Zaujali sme Vás?
Zobraziť kontaktné údaje

Tvorba web stránok a aplikácií

Tvorba web stránok a aplikácií 44 realizovaných projektov
V tejto sekcii nájdete prehľad všetkých služieb, ktoré sa venuju tvorbe web stránok. Tvorba web stránok pre veľké, stredne veľké a malé firmy, drobných podnikateľov, ale aj pre súkromné osoby. Ponúkame riešenia od jednoduchých osobných web stránok, až po zložité e-shopy a internetové aplikácie. Zabezpečujeme údržbu a aktualizácie existujúcich web stránok. Tvorbe webov sa venujeme už viac ako 11 rokov. Za ten čas sme vytvorili rôzne webove aplikácie a riešenia. V tejto sekcii nájdete prehľad všetkých služieb, ktoré sa venuju tvorbe web stránok. 

Identita a branding

Identita a branding 30 realizovaných projektov
Tvoríme grafické návrhy na mieru. Od samostatných marketingových produktov až po kompletný firemný branding.

Online marketing

Online marketing 27 realizovaných projektov
Poskytujeme konzultácie v oblasti internetového marketingu. Pomáhame navrhnúť optimálnu kampaň, s cieľom zvýšenia predaja, návštevnosti stránok, budovania reputácie firmy a zlepšenie celkovej výkonnosti Vašej web stránky.

Analýzy a konzultácie

Analýzy a konzultácie 20 realizovaných projektov
Podrobné analyzovanie Vašej stránky je základom pre úspešný web. Pomocou rôznych nástrojov je možné zvýšiť výkonnosť stránky, zvýšiť konverzie, uľahčiť návštevníkom nájsť to, čo hľadajú a ako je zabezpečený Váš web.

Administrátorské služby

Administrátorské služby 20 realizovaných projektov
K existujúcim web stránkam ponúkame administrátorské a webmaster služby. Vyriešime za Vás problémy v oblasti IT, ktorým nerozumiete a chcete aby boli vybavené čo najskôr. Vašim návštevníkom web stránky zabezpečíme online podporu v prípade akýchkoľvek technických otázok.

Projekty

Projekty
Aktívne sa podieľame na vývoji vlastných online nástrojov a aplikácií, ktoré môžete využívať aj Vy a zjednodušiť tak svoje podnikanie. Ponúkané projekty a aplikácie sú vytvorené vďaka poznatkom, ktoré sme získali pri spolupráci s našimi klientmi a riešením ich potrieb sprehľadniť si svoju prácu.