Tvorba internetových obchodov (e-shop)

Poskytujeme tvorbu na mieru šitých internetových obchodov. Na množstve predávaných produktov nezáleží, môžete predávať koncovým klientom B2C alebo obchodom B2B. Vernostné programy, zľavové kupóny, rôzne druhy marketingu a meranie efektivity predaja priamo v použitom redakčnom systéme.
Zaujali sme Vás?
Zobraziť kontaktné údaje

Dodávame jedinečné a na mieru šité riešenia, s originálnym dizajnom. Náš redakčný systém je plne prispôsobiteľný požiadavkám našich klientov a vieme ho prepojiť s rôznymi externými systémami.

Pri vývoji obchodu sa držíme rovnakého postupu ako pri výrobe www stránok.

Grafický návrh a použiteľnosť prispôsobíme cieľovej skupine klientov, tak aby web upútal pozornosť klienta pri prvej návšteve. V súčastnosti nie je jediným cieľom predať tovar, ale aj udržať si zákazníka. Navrhneme Vám a doplníme rôzne funkcie, kvôli ktorým sa k Vám klient rád vráti, ako sú napríklad ponuka zliav, sledovanie cien tovaru a pod.

Aby ste mali prehľad o predajnosti Vášho obchodu, môžete využiť CRM systém, ktorý je súčasťou nami používaného redakčného systému.

Pre klientov, ktorí chcú aktívne pracovať na zvyšovaní predaja prostredníctvom svojho e-shopu, navrhneme online marketingovú kampaň.

Sme pripravení našim klientom poradiť v každom smere a navrhneme, ako zvýšiť hodnotu stránky aby prinášala čoraz viacej zákazníkov, či čitateľov.

Službu využili