Porovnávače cien tovaru a služieb

Veľmi obľúbená služba medzi bežnými používateľmi internetu, pomocou ktorej si viete vybudovať svoje meno a vďaka spokojným zákazníkom a ich odporúčaniam zvýšiť predajnosť e-shopu.
Zaujali sme Vás?
Zobraziť kontaktné údaje

Porovnávače cien tovaru a služieb patria k finančne najdostupnejším možnostiam ako na seba upozorniť, v prípade začínajúcich firiem. Výhodou je, že tovar sa v porovnávačoch zobrazí okamžite a stávate sa konkurenciu pre ostatné firmy, ktoré ponúkajú rovnaký tovar.

Porovnávače cien ponúkajú svojim návštevníkom rôzne užitočné informácie o tovare, ktorý chcú kúpiť a o predajcoch. Následne sa vedia podľa rôznych kritérií rozhodnúť, v ktorom obchode nakúpia. Kritéria môžu byť nasledovné:

  • nízka cena
  • dobré hodnotenia od ostatných zákazníkov a reputácia obchodu
  • dostatočné informácie o tovare
  • čas a spôsob dodania tovaru

Vo veľa prípadoch nerozhoduje cena, ale klient chce mať istotu, že online nákup prebehne v poriadku a tovar dostane bez akýchkoľvek komplikácií. Za tieto istoty je ochotný zaplatiť viac. Preto je dôležité ponúkať férové služby klientom a budovať si pozitívne hodnotenia, t.j. meno firmy.

Porovnávanie cien využívajú ľudia, ktorí sú rozhodnutí, že niečo kúpia. V porovnaní s ostatnými formami marketingu máte túto výhodu a viete, že používateľ hľadal práve Váš tovar. Preto sú služby porovnania cien tak efektívne a dokážu vo veľkej miere zvýšiť počet objednávok.

Ponúkame prepojenie so všetkými slovenskými porovnávačmi cien.