Optimalizácia webu pre vyhľadávače (SEO)

Pomôžeme zviditeľniť Vašu web stránku v internete. Vyššie pozície vo výsledkoch vyhľadávania prinášajú väčšiu návštevnosť, viac klientov a väčšie zisky. Čím je obsah kvalitnejší, o to ľahšie Vás používatelia internetu nájdu.
Zaujali sme Vás?
Zobraziť kontaktné údaje

SEO (Search Engine Optimization - optimalizácia pre vyhľadávače) je v súčastnosti najzaujímavejšou a najžiadanejšou službou u majiteľov web stránok. Jej cieľom je dostať Vašu stránku na popredné pozície vo výsledkoch vyhľadávania a predbehnúť tak konkurenciu.

Optimalizácia je rozdelená do niekoľkých krokov:

 1. SEO audit a analýza:
  • SEO audit je časť služby, ktorá sa zaoberá spätnou kontrolou optimalizácie. Analyzujeme v akom stave je aktuálne stránka, aké faktory a ako ju ovplyvňujú. Výsledkom analýzy je súbor pripomienok k Vášmu webu, ktoré treba upraviť.
  • Službu SEO analýza ponúkame klientom, ktorí chcú vytvoriť nové stránky a pre ktorých je dôležité byť jednotkou na trhu. Navrhneme Vám ako optimalizovať svoje stránky, na čo sa zamerať a aké sú možnosti.
  V oboch prípadoch od nás dostanete návod, ako správne tvoriť obsah stránok, ktorý bude optimalizovaný pre vyhľadávače.
 2. On-page faktory: je základom a najdôležitejšou časťou optimalizácie stránky. Bez optimalizácie on-page faktorov je zbytočné poskytovať ďalšie služby týkajúce sa SEO optimalizácie. Pri vytváraní novej stránky u nás túto časť služby získavate automaticky. Výsledné HTML pri vytváraní šablóny je optimalizované a pripravené pre ďalšie práce.
 3. Off-page faktory: jedná sa o techniky, ktoré optimalizujú Váš web z iných stránok.
  • Registrácia do katalógov: je to prvý, zároveň najjednoduchší a najlacnejší krok ako vytvoriť spätné odkazy
  • Link exchange: je výmena odkazov medzi web stránkami. Pokiaľ sú dodržané isté kritériá, získate tak kvalitné spätné odkazy s vysokou hodnotou.
  • Microsites: ďalšia technika, pomocou ktorej si sami vytvoríte spätné odkazy. Vďaka nášmu redakčnému systému získate možnosť aktívne pracovať na obsahu hlavného webu aj mikro stránok.

Pri optimalizácii používame výhradne "white hat" techniky, vďaka ktorým nedôjde k penalizácii stránky zo strany vyhľadávačov.

Službu využili