Affiliate marketing

Nechajte svojich klientov aby sa k Vám pridali a ponúkali Váš tovar na svojich web stránkach. Nastavte provízie a zbytok už zariadia vaši návštevníci web stránky.
Zaujali sme Vás?
Zobraziť kontaktné údaje

Affiliate marketing je spôsob predaja výrobkov a služieb, kedy k predaju koncovému klientovi pomôže sprostredkovateľ. Sprostredkovateľom sú majitelia web stránok, ktorým poskytnete reklamný banner. Sprostredkovatelia si tento banner umiestnia na svoju stránku, čím jednak získate spätný odkaz a tiež reklamu, na ktorú keď ktokoľvek klikne a objedná si u Vás tovar, sprostredkovateľovi sa automaticky pripíše percentuálnu odmena. Sprostredkovatelia sú teda motivovaní v čo najväčšom množstve ponúkať váš tovar.

Všetko prebieha anonymne, sprostredkovateľ nemá informácie o klientovi, iba informáciu, že sprostredkoval predaj a výšku provízie. Pomocou CRM systému viete so sprostredkovateľmi ďalej pracovať a prípadne ich viac motivovať, resp. určovať výšky odmien.

Ciele Affiliate marketingu môžu byť rôzne a nie vždy musí ísť o sprostredkovanie predaja. Systémom vieme zaznamenať aj odmeny za sprostredkovanie nových používateľov, vyplnenie dotazníka a pod.

Affiliate systém máme plne integrovaný do nášho redakčného systému Airis. Pracuje v dvoch základných režimoch:

  1. SLM (Single Level Marketing) - jedna úroveň odmien
  2. MLM (Multi Level Marketing) - viac úrovní odmien